Cyklinowanie Wrocław, cennik usług cyklinowania podłóg we Wrocławiu - MASTER Parkiet

Ile kosztuje cyklinowanie parkietu we Wrocławiu

Podłogi z drewna należą bez wątpienia do najchętniej wybieranych posadzek nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w obiektach biurowych. Wraz z biegiem czasu tracą jednak swój naturalny połysk, a widoczne na nich zadrapania sprawiają, że nie prezentują się już tak pięknie. By pozbyć się powstałych zarysowań i ubytków lakieru, warto zdecydować się na usługę profesjonalnego cyklinowania parkietu.

Aby dowiedzieć się, ile wynosi cennik za cyklinowanie podłogi na terenie miasta Wrocław, należy uwzględnić przede wszystkim metraż posadzki oraz jej rodzaj (parkiet, panele podłogowe, mozaika, itp.). Cena samej usługi cyklinowania kształtuje się różnie, w zależności od regionu Polski. Warszawa ma niższe cenny niż Wrocław, gdyż w stolicy za odnowienie parkietu zapłacimy ok. 17 zł/m2, podczas gdy na terenie województwa dolnośląskiego cennik waha się w granicy 20-25 zł/m2.

Znacznie wyższy będzie cennik cyklinowania parkietu na terenie Wrocławia, gdy będziemy zainteresowani odnowieniem całej podłogi, wraz z usługą kompleksowego lakierowania lub olejowania. Wybór takiej usługi pozwala zadbać o odpowiednią jakość posadzki na długi czas, pozwalając jednocześnie zaoszczędzić na kosztach związanych z jej późniejszym pielęgnowaniem/użytkowaniem.

Jak dbać o drewnianą podłogę?

Jako, że cennik cyklinowania na terenie miasta Wrocław nie należy do najniższych, po skorzystaniu z takiej usługi renowacji podłogi, warto wiedzieć, jak właściwie dbać o odnowioną powierzchnię. Prawidłowo pielęgnowana posadzka będzie wyglądała estetycznie i elegancko przez wiele lat, pod warunkiem, że sięgniemy po odpowiednie preparaty do jej konserwacji.

509 358 604

e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Do codziennego czyszczenia odnowionego parkietu najlepiej używać zwykłej szczotki, odkurzacza bądź wilgotnej ścierki. Do mycia podłóg lakierowanych są zalecane środki bez dodatku tłuszczów, natomiast do pielęgnacji posadzek olejowanych warto stosować produkty, które zawierają w składzie tłuszcz.

Warto również pamiętać, że dla zachowania pięknego wyglądu powierzchni ważne jest, aby woda czy piasek nie miały z nią zbyt długiego kontaktu.